ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

09 лютого 2009
Союз Ювелірів України захищає приватних виготовлювачів ювелірних виробів. Проблема єдиного податку в м. Кіровограді вирішується на користь підприємців. Приватні ювеліри зможуть сплачувати єдиний податок.

Союз Ювелірів України розповідав про проблему із застосуванням спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб`єктів малого підприємництва, яка виникла в м.Кіровограді (новини від 19.01.2009 р.) . На початку 2009 року фізичні особи-підприємці обласного центру не змогли зареєструватися платниками єдиного податку, оскільки не була затверджена ставка цього податку для їхнього виду діяльності.

І ось нарешті позитивне вирішення питання!

Місцева електронна газета "Весь Кіровоград" пише:

"П'ять кіровоградських ювелірів платитимуть по 200 грн щомісяця! Ставку єдиного податку для виробників ювелірних прикрас піднято у Кіровограді до максимального рівня - 200 грн.

За словами керівника упраівління економіки та інвестицій Кіровоградської міськради Олени Осауленко, до управління звернувся "Союз ювелірів України" з проханням внести до переліку послуг саме виробництво ювелірних прикрас. Адже без такої "послуги" підприємці не зможуть ставити власне клеймо на вироби.

За погодження проекту рішення Кіровоградської міської ради "Про внесення доповнень до додатка до рішення Кіровградської міської ради від 06.11.2008 року №1358" проголосували всі присутні члени виконкому."

(Весь Кіровоград, 9.02.2009 р.)

Не зважаючи на невеликі технічні неточності в публікації ("клеймо" та "іменник" для пересічних громадян дуже схожі поняття, а термін "іменник" у значенні "іменне клеймо" для більшості громадян взагалі незрозумілий), Союз Ювелірів України в цілому задоволений ходом розгляду проблемного питання єдиного податку в м. Кіровограді.

Союз Ювелірів України висловлює сподівання, що на найближчому засіданні Кіровоградської міської ради буде прийняте остаточне рішення про затвердження ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють виготовлення ювелірних виробів (КВЕД 36.22.0).

Союз Ювелірів України висловлює подяку за розуміння проблем учасників ювелірного ринку всім, хто дієво підтримав ініціативу про необхідність термінового прийняття рішення про затвердження ставки єдиного податку на 2009 рік для фізичних осіб-підприємців м.Кіровограда, які здійснюють виготовлення ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння : Міському Голові м. Кіровограда Володимиру Тихоновичу Пузакову, Голові Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Оксані Петрівні Продан, Голові Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Олександрі Володимирівні Кужель, заступнику Голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Ользі Михайлівні Сахненко.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua